Продава: 3-стаен, Подножието на Стария град, Център, 165кв.м., 5/6ет., 235000€
Представяме Ви ТРИСТАЕН апартамент в нова луксозна жилищна сграда с АКТ 16 от 2025 година в Центъра на гр.Пловдив. Състои се от СВЕТЪЛ и ПРОСТОРЕН хол с кухненски бокс, ДВЕ УЮТНИ спални, две тераси , баня с тоалетна и коридор.
Имотът който ви предлагаме да закупите е на шпакловка и замазка.
Имота има следните предимства:
-Близост до Центъра и Стария град.
- Компактна сграда на 6 етажа с два отделни входа и малко на брой апартаменти.
-Висококачествено строителство, луксозно и стилно завършени общи части. Тухли ,,Wienegerber , 10см.топлоизолация ,,Astrotherm , PVC дограма ,,VEKA с троен стъклопакет и обков на ,,SHUCO , безшумни-хидравлични асансьори ,,ORONA .
- Подземен паркинг с отделно обособени ,,затворени'' паркоместа,всяко със собствена врата, гаражи на ниво кота,,0 .
-Френски прозорци и много естествена светлина в апартаментите.
-Ограничен достъп за максимална сигурност.
ГАРАЖ: 30 000€
АГЕНЦИЯТА СЪДЕЙСТВА С ВСИЧКО НЕОБХОДИМО ДО ПРИКЛЮЧВАНЕ НА СДЕЛКАТА!!!
Запитване и огледи
Полетата, отбелязани със * са задължителни.
Тази форма изпраща email до perspektivaimot@gmail.com с Вашите: IP адрес/анти спам защита/, име, телефон и имейл. Данните се използват, за да се свържем с Вас, относно Вашето запитване.
За повече информация и за начина на управление на Вашите данни посетете: Политика за поверителност и защита.